10.7.2021 - RESRoudnice nad Labem. 17. místo z 26. Moc fajn soutěž na 5 kol a dvě finálová kola. Mě se ve dvou kolech moc nedařilo a taky je to vidět na výsledku.


Tady najdete fotky od Pavla Bačiny.20.6.2021 - ERES UL letiště Všeň. 14. místo z 18. Historicky druhá soutěž v nové kategorii ERES. Navíc jsem ji pořádal já ve spolupráci s kamarády LMK Neratovice.

Věnoval jsem se hlavně tomu, aby soutěž klapala dobře a tak létání za moc nestálo. Bylo pekelné vedro. Ještě že nám přivezla moje žena Eva občestvení, studeného melouna. Všem moc chutnal. Soutěž proběhla v pohodě, bez větších karambolů. Lětěli 3 junioři. Nejlepší z nich Jenda Kulich lítá opravdu skvěle. V dospělých byl ve finále 2. Finále vyhrál kamarád Petr Břinčil, postoupil z 5. místa. Ve finále letěl opravdu skvěle.Tady najdete fotky od Ivo Kulicha.22.5.2021 - RCEV Hořice. Letělo rekordních 39 pilotů, dolétal jsem na 34. místě.

Pekelně foukalo, chvílemi kolem 9m/s, a já bohužel ani jednou nepřistál za body. Jen v 5. kole jsem se dostal přes 900 bodů, no řekl bych ostuda. Smekám před pány piloty, co se vraceli proti větru i z velké dálky a doletěli. Mám se ještě co učit.


Foto - autor Tomáš Hrubý: Moje Django těsně po opakovaném startu, napovídá mi Martin Horák - díky.


Tady najdete krásný fotky od Tomáše Hrubého.


A tady krásný fotky od Kulichů.


A tady nádherná fotoreportáž - článek od Honzy Kubicy na www.RCEx.cz.Manušická RCEV soutěžička - květen 2021. 5.místo, paráda :) .
Foto první zleva - auto Roger Svatoň: Jirka Hrobař napovídá, VP řídí. Foto druhé zleva - autor Jan Kubica: Moje Django těsně po startu.
Jan Kubica o tom napsal moc pěkný článek na svém webu.