7.5.2023 - Jarní F5L Podhořany 2023 - 26 pilotů 6 kol a jedno se škrtalo. 10 pilotů pak postoupilo do dvoukolového finále.
V základní části se mi podařilo neuvěřitelné, po šesti kolech jsem byl na druhém místě. Na kdyby se nehraje, ale přeci jen kdyby se neškrtalo byl jsem dokonce první. A pak prvních 10 tedy letělo finále. Jako celý den se neustále měnily podmínky. Někdy letěli všichni maxo, někdy se bralo vítězství v kole i za 4 a půl minuty. Mě se v prvním finálovém kole nedařilo. I v opakovaném startu to dalo jen 2 minuty a 26 vteřin a přistání za nulu :( . Brrrr. Druhé finálové kolo jsem dal za 6 minut a 27 vteřin s přistáním za 90 bodů. Takže moc fajn výsledek. Ale bohužel to dalo "jen" na 10. místo. Nemám rád finále.
Útěchou mi je, že do celostátního žebříčku zapisuju 991,90 bodů. A to je moc fajn výsledek :). Do žebříčku jde totiž výsledek základní části. Pro úplnost dodám jen že kolega Karel Duňka se ve čtvrtém kole strazil s jiným modelem. Byl z toho pád a rozbitý model. Náhradní meměl a tak skončil na posledním místě. A to měl v druhém kole 1000.A tady můj záznamový lístek ze soutěže.

foto".více si můžete přečíst zde:

foto".22.4.2023 - Mnichovohradišťská jarní ERES 2023 - 16 pilotů 6 kol a jedno se škrtalo. Více se dočtete v článku na www.rcex.cz. Kliknutím na obrázek se tam dostanete. Já jsem v prvním kole pro technický problém zanuloval a pak se moc nedařilo, chuť jsem si spravil v posledním kole kdy to dalo maxo. celkově 14. Z pohledu pilota nic moc, z pohledu ředitele soutěže fajn soutěž bez protestů. Dokonce jsme sklidili závěrečný potlesk. Poděkování patří Alešovi Rychlému, Karlovi Duňkovi, Pavlu Procházkovi za pomoc při pořádání soutěže. A nesmím zapomemnout na Arnošta, který celou soutěž moderoval a řídil. A také musím pogratulovat Karlovi Duňkovi, byla to jeho první soutěž ERES/F5L a dolétal 4. Paráda :) .


foto".A tady můj záznamový lístek ze soutěže ... no nic moc.


foto".A tady můj RESík Cross. Za mnou Karel Duňka. Foto Pavel Bačina.


foto".16.4.2023 - Mikrosoutěžička ERES na Všeni - 6 pilotů 10 kol a jedno se škrtalo. Více se dočtete v článku na www.rcex.cz. Kliknutím na obrázek se tam dostanete. Díky Honzo za nápad zalétat si mikrosoutěž místo zrušené neratovické soutěže. Foto Jan Kubica.


foto".