Tady se můžete podívat na mé aktuálně rozpracované a i hotové projekty.


(Po kliknutí na obrázek se Vám otevře album Fotky Google)


1.2.2024 - Fokker D VIII.


ROZPRACOVÁNO.

Pustil jsem se do stavby něčeho trochu jiného než jsou větroně. Na popud kolegy a kamaráda Romana Švestky jsem se pustil do stavby Fokkera D VIII. Roman stavi jeden kus a já druhý. Ve dvou se to lépe táhne :) . Je to pravda protože se navzájem popoháníme, konzultujeme a podobně. Každý navíc umí něco jiného a tak si vzájemně vypomáháme. A to i dodavvatelsky. Více uvidíte v albu. Obrázky tam dáváme oba. Album je živé, obrázky přibývají tak jak stavba běží.

stavbaVEGA - historický model podle pravidel SAM.

ROZPRACOVÁNO.

Stavba modelu VEGA - 5 začala na jaře roku 2020, tedy v době koronavirové. Jde o historický model kategorie ELEKTRORUBBER. Protože mám mezi modeláři historických modelů mnoho přátel, rozhodl jsem se, že si taky něco takového postavím. Doufám, že to bude v roce 2021 létat. Pokroky můžete sledovat v přiloženém linku na album ve Fotky Google. Mám totiž ve zvyku při stavbě postupné kroky dokumentovat a pak je přidávat do alba.
GRÜNAU BABY- polomaketa historického větroně.

ROZPRACOVÁNO.

Projekt Grünau Baby vznikl v roce 2018, kdy jsem zabrousil na stránky výrobce BLLmodel. GB se mi moc líbila a tak jsem ji zakoupil a pustil se do stavby. Je to dlouhodobější projekt, což už bylo jasné při zahájení stavby. Doufám, že GB poletí v roce 2021 :) .